Son Dakika Ekonomi Haberleri, Son Dakika Ekonomik Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Mardin Son Dakika Haberleri, Trabzon Son Dakika Haberleri

Hayırsever Keleşoğlu Mardin’de 24 derslikli okul yapacak

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde hayırsever iş insanı Dekinsan Grup Kurucu Ortağı Hasan Keleşoğlu, okul yaptıracak.Bahçelievler Mahallesi’nde 24 derslikli okul yapımını öngören protokol, Vali Mahmut Demirtaş ve girişimci Hasan Keleşoğlu tarafından imzalandı.Mardin Milli Eğitim Müdürü Şeyhmus Sümer’in de hazır bulunduğu programda Vali Demirtaş, Keleşoğlu’nu tebrik etti.Keleşoğlu, memleketine ikinci okulu yaptırmalarının mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.Eğitime yapılan her desteğin ülke geleceğini aydınlattığını, bu noktada her türlü desteği yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Keleşoğlu, ‘Memleketime vefa borcumu ödemek istedim. Herkesin kendi şehrine, ülkesine ve insanlarına karşı sorumlulukları var. Bizler de bu zorlu süreçte eğitim camiasına destek olmayı kendimize borç bildik. Yapacağımız ikinci okulumuzla bölge eğitimine bir nebze de katkıda bulunabilmenin mutluluğunu yaşıyorum.’ diye konuştu.Hasan Keleşoğlu ismini taşıyacak 24 derslikli okulun bir yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan DOKTORLAR KOVİD-19'LA SAVAŞI ANLATIYOR - 'Her düğünü bir cenaze ile gölgelemeyelim artık' başlıklı makalemizde 112 Acil, Bingöl ve Devlet Hastanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir