Son Dakika Ekonomi Haberleri, Son Dakika Ekonomik Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Mardin Son Dakika Haberleri, Trabzon Son Dakika Haberleri

Türkiye saat 15’e kilitlenmişken İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan heyecanlandıran Erdoğan paylaşımları geldi

Tüm Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün açıklayacağı müjdeyi beklerken Erdoğan’ın en yakınındaki isimlerden olan İletişim Başkanı Fahrettin Altun da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iki farklı fotoğrafını paylaştı. ‘NE HAKLI BİR TEBESSÜM’ Altun, ilk olarak gece saatlerinde Erdoğan’ın denizde çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve ‘Ne güzel, ne haklı bir tebessüm…’ notunu düştü. 10 SAAT SONRA BİR FOTOĞRAF DAHA Bu paylaşımdan 10 saat sonra Fahrettin Altun, bir fotoğraf daha paylaştı. Bu karede ise Cumhurbaşkanı’nın konuşma yaparken elini yumruk yaptığı bir andan kesilmiş kare yer aldı. AÇIKLAMA ÖNCESİ HEYECANLANDIRDI Türkiye’nin Karadeniz’de 800 milyar metreküp doğal gaz bulduğu dedikoduları iyiden iyiye yayılırken Altun’un paylaştığı bu kareler heyecan yarattı.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün açıklayacağı müjde öncesi dolar ve altında sert düşüş yaşanıyor başlıklı makalemizde Ekonomi, Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir