Son Dakika Ekonomi Haberleri, Son Dakika Ekonomik Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Mardin Son Dakika Haberleri, Trabzon Son Dakika Haberleri

Yardım isteyen vatandaşın Valilikten 12 bin TL aldığı ortaya çıktı

Diyarbakır’da yaşadığını belirterek epilepsi hastası çocuklarının tedavisi için Gaziantep’e geldiğini ve buradan da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne sevk edildiğini iddia eden Şehmus Yağmur’un, valilik tarafından yapılan yardımlara rağmen, hayırseverlere ve yetkililere seslenmişti. TEDAVİ VE YOL PARASI VERİLDİ Yağmur’un bu çağrısına bir çok hayırsever destek olmaya çalışırken Gaziantep Valiliği’nin ise şahsa 10 bin lira tedavi yardımı, 2 bin lira ise yol parası ödediği ortaya çıktı. İki gözü de hiç görmeyen Yağmur’un, ayrıca engelli maaşı da aldığı belirlendi. YARDIMLARA RAĞMEN PARA İSTEDİ Yapılan yardımlara rağmen şahsın, engel durumunu da kullanarak hastane köşelerinde para istemeye devam etmesi ise tepki çekti.

Bir önceki yazımız olan Son dakika haber: Yardım isteyen vatandaşın Valilikten 12 bin TL aldığı ortaya çıktı başlıklı makalemizde epilepsi, Gaziantep ve Hastane hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir